ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністри оборони країн-членів НАТО мають різні погляди на ситуацію у Сирії — Столтенберг

25 Жовтня 2019

Міністри оборони країн-членів НАТО мають різні погляди щодо шляхів урегулювання в Сирії, але єдині щодо необхідності продовження спільних зусиль, спрямованих проти спільного ворога — Ісламської держави. Про це під час пресконференції в штаб-квартирі Альянсу заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє «Укрінформ».

«Міністри оборони країн-членів НАТО обговорили широке коло різних питань, включаючи ситуацію на північному сході Сирії. Серед союзників є різні погляди щодо цього. Ми мали щиру та відкриту розмову, але зосередили увагу на шляху вперед. Протягом минулого тижня ми бачили суттєве зниження насильства і погодилися на основі цього будувати прогрес у пошуку політичного рішення для конфлікту в Сирії. Ми також повною мірою підтримуємо зусилля ООН у пошуку мирного рішення», — зазначив Столтенберг.

Він наголосив також, що міністри погодилися продовжувати виконання зобов’язань у межах спільних операцій і місій НАТО в цьому регіоні.

«Ми погодилися продовжувати спільні зусилля у діях проти спільного ворога — ІДІЛ. Тренувальна місія НАТО в Іраку допомагає забезпечити, щоб ІДІЛ не повернувся. Наша місія в Афганістані запобігає перетворенню цієї країни у безпечний притулок для міжнародних терористів. Усі наші місії та операції, від західних Балкан до Близького Сходу відіграють кочову роль у нашій колективній безпеці», — наголосив керівник НАТО.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України