ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майстер-клас з кросфіту від харківських танкістів

4 Жовтня 2019
Майстер-клас з кросфіту від харківських танкістів

Курсанти Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» отримали багатофункціональний кросфіт-комплекс, який використовуватимуть на заняттях із фізичної підготовки та бойової армійської системи “БАрС”, а також для проведення тренувань і змагань у години спортивно-масової роботи.

Цей комплекс розроблений на замовлення фахівців кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту для розвитку й удосконалення фізичних здібностей майбутніх офіцерів. Його особливість — регульована платформа для піднімання різної ваги, що імітує загрузку боєкомплекту або акумуляторних батарей на військову техніку.

Кросфіт — це комплексна система для гармонійного розвитку тіла. Вона має низку переваг перед усіма відомими поняттями класичного тренінгу в залі, які базуються на розвитку багатофункціональності людського організму.

Нині в арміях провідних країн світу кросфіт просувають не тільки як філософію фізичних вправ, а ще й як змагальний вид спорту, до якого входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту та стронгмену.

Використання цього комплексу сприятиме розвитку у курсантів динамічної сили, витривалості, гнучкості, швидкості, спритності, координації, рівноваги та точності м’язових зусиль.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Новини, Спорт