ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ліцеїсти-моряки присягнули на вірність Україні

14 Жовтня 2019
Ліцеїсти-моряки присягнули на вірність Україні

Під час урочистих заходів з нагоди Дня захисника України, які відбулися на місці спорудження майбутнього Меморіалу воїнам Одеси та області, вихованці Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного склали клятву на вірність Батьківщині.

У заході взяли участь представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України, керівництва міста та області, громадських об’єднань, учасники АТО/ООС у Донецькій і Луганській областях, волонтери, а також рідні та друзі ліцеїстів.

Присутні поклали квіти до місця майбутнього пам’ятника загиблим українським воїнам, а представники різних релігійних конфесій провели спільну молитву за Україну.

Вихованців Військово-морського ліцею привітав перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Він подякував ліцеїстам за обраний життєвий шлях, батькам – за довіру до українських ВМС, а також привітав усіх присутніх із Днем захисника України.

– Кожного року ми спостерігаємо тенденцію, що більше і більше школярів прагнуть вступити до нашого ліцею. Коли ми питаємо їх, чому вони обирають цей шлях, то майже завжди отримуємо відповідь, що нині триває війна і потрібно захищати Україну. Саме з такої мотивованої молоді потім і виходять справжні офіцери та командири, – зазначив заступник начальника Військово-морського ліцею з навчальної роботи капітан 2 рангу Сергій Плехун.

Слід додати, що серед ліцеїстів є й три дівчині, які розпочали своє навчання з цього року в стінах ліцею. За словами капітана 2 рангу Сергія Плехуна, вони на одному рівні з юнаками пройшли курс молодого бійця. Дівчата витривалі та добре навчаються, ні в чому не поступаються хлопцям.

Всього клятву склали 88 ліцеїстів, 16 з яких були призначені на посади молодших командирів та отримали навчальне звання «віцестаршина 2 статті». Після завершення ритуалу учні Одеської гімназії № 7 пов’язали кожному вихованцеві Військово-морського ліцею власноруч зроблені обереги.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини