ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Летючі батареї допоможуть збільшити час перебування безпілотника у повітрі

28 Жовтня 2019

Учені із лабораторії високопродуктивної техніки (High Performance Robotics Lab) Каліфорнійського університету в Берклі винайшли змінні летючі батареї, які зможуть не тільки літати, але й підключатися на більших дронів під час польоту. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на сайт hiperlab.

Щоб спростити процес заміни батареї живлення, який зазвичай потребує відключення та повторного підключення кабеля, винахідники створили квадракоптер із посадковим майданчиком із електричними контактами зверху. Змінні батареї мають свої власні гвинти та двигуни, вони призначені для взльоту та зустрічі з великим безпілотником, а потім приземлення на посадковий майданчик дрона. Живлення подається через посадкові ніжки акумулятора, які мають електричні контакти.

Квадракоптер, сворений в лабораторії Каліфорнійського університету в Берклі, живиться від 2,2 Ач‒літій-полімерної батареї, яка може утримувати його на висоті близько 12 хвилин. Кожна із летючих змінних батарей має ємкість 1,5 Ач, що збільшує час польоту дрона до п’яти хвилин.

Під час випробувань ця концепція показала збільшення загального часу польоту квадракоптера із 12 хвилин до години.

За словами винахідників, у майбутньому летючі батареї зможуть вирішити проблему перезарядження або заміни нової батареї живлення для дронів, які виконують розвідувальну місію або доставляють відправлення в інші міста.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас у Facebook
Новини, Озброєння та техніка