ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командири батальйонів і дивізіонів обмінялися досвідом ведення бойових дій

2 Жовтня 2019
Командири батальйонів і дивізіонів обмінялися досвідом ведення бойових дій

На загальновійськовому полігоні оперативного командування «Схід» під загальним керівництвом командувача військ оперативного командування «Схід» проходять збори з командирами батальйонів і дивізіонів та їхніми заступниками.

Під керівництвом офіцерів оперативного командування «Схід» проходять лекції, круглі столи, конференції, семінари, інструкторсько-методичні заняття, тактичні літучки та самостійна робота.

Під час зборів учасники оглянули нові зразки озброєння і військової техніки, ознайомилися з роботою автоматизованих засобів управління військами і зброєю; обговорили нові способи виконання бойових завдань, застосування озброєння та військової техніки, зміни у тактиці бойового застосування підрозділів та обмінялися досвідом бойової підготовки і ведення бойових дій.

Як зазначив начальник управління підготовки – заступник командувача військ оперативного командування «Схід» з підготовки полковник Олександр Тарнавський, метою зборів з командирами батальйонів і дивізіонів є підтримка та вдосконалення теоретичних знань, практичних умінь, навичок, необхідних командирам для підвищення командирських якостей і професійної майстерності.

«Ми відпрацьовуємо єдині підходи, єдине розуміння методики проведення занять з предметів навчання та виконання заходів бойової підготовки з урахуванням досвіду ведення бойових дій та умов сьогодення», — зазначив Олександр Тарнавський.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини