ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Капремонт для вінницьких піхотинців планують завершити ще до їхнього повернення з передової

23 Жовтня 2019
Капремонт для вінницьких піхотинців планують завершити ще до їхнього повернення з передової

В окремій мотопіхотній бригаді, що дислокується на Вінниччині, тривають активні роботи з капітального ремонту будівель на території частини. У цьому армійцям активно допомагає Вінницька обласна держадміністрація. Так, для виконання заходів оборонної програми в 2019 році з обласного бюджету було виділено майже два мільйони гривень.

– Я вперше завітав у цю військову частину, – говорить голова облдержадміністрації Владислав Скальський. – Наразі бійці перебувають у районі бойових дій і до їхнього повернення потрібно забезпечити нормальні господарські потреби: від ремонту санвузлів до капітального ремонту приміщень. Я пересвідчився, що наразі кошти обласного бюджету тут використовують за призначенням, правильно розставлено пріоритети, які дійсно відповідають потребам наших військових.

На сьогодні частина потребує термінового ремонту покрівель старих будівель, які капітально не ремонтували з 80-х років. Одним із пріоритетів є і утеплення казарм, що в подальшому дасть змогу економити на утриманні.

– Також капітального ремонту потребує дах клубу військової частини, за попередніми підрахунками вартість робіт становить 3,5 млн грн, – розповів начальник штабу підполковник Олексій Вельгус. – Нині на території частини триває і будівництво Алеї Слави за рахунок коштів обласного бюджету. Укладаємо покриття доріжок, а в подальшому облаштуємо клумби та зелені зони.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Повітряні Сили