ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадська діаспора організувала проєкт з реабілітації українських військових

12 Жовтня 2019
Канадська діаспора організувала проєкт з реабілітації українських військових

У Клеванському госпіталі ветеранів війни в Рівненській області реалізують пілотний проєкт з реабілітації пацієнтів із тяжкими нейротравмами за участі канадських фахівців.

Проєкт орагнізований Лігою українок Канади, повідомляє UA: Рівне.

«Канадські фахівці з реабілітації ділилися своїм досвідом із колегами обласного госпіталю ветеранів війни у Клевані. Зокрема, вони продемонстрували комплексний підхід у роботі з пацієнтами, які мають тяжкі нейротравми. Це пілотний проєкт у межах України, який організувала Ліга українок Канади»,  зазначається у повідомленні.

Два роки тому кабінет з ерготерапії з’явився у Клеванському госпіталі, де допомагають пацієнтам, зокрема, з серйозними черепно-мозковими травмами, мінно-вибуховими травмами голови тощо. Нерідко вже після тижня таких занять фахівці помічають прогрес: ерготерапевти навчають пацієнтів обходитися без сторонньої допомоги, зокрема, писати чи одягатися.

Візит канадських фахівців з реабілітації у Клеванський госпіталь організували членкині громадської організації Ліга українок Канади.

− Це наша перша такого роду місія, пілотний проєкт. Ми будемо надалі працювати і старатися продовжувати такого роду навчально-тренувальні чи інші місії у співпраці з українськими шпиталями і з Міністерством охорони здоров’я, − сказала членкиня Ліги українок Канади Леся Спольська.

Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація