ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Із Польщі – з гарними враженнями

2 Жовтня 2019, 8:06
Із Польщі – з гарними враженнями

За підтримки Посольства України в Республіці Польща та Почесного консула України в Тарнові Бартоломея Бабуськи, група дітей, батьки яких проходять військову службу в Об’єднаному оперативному штабі ЗСУ та залучені до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, відпочила в селищі Одпоришув, Малопольского воєводства в Польщі.

Як повідомляє пресслужба Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України, впродовж десяти діб п’ятнадцять дітей віком від 12 до 16 років змогли насолодитися відпочинком на турбазі Товариства Siemacha. Серед насиченої програми відпочинку дітлахам особливо сподобалися прогулянки на конях і заняття у басейні. Серед заходів культурної програми були екскурсії до Тарнова й Кракова.

Це вже не перший захід, якій відбувся у рамках тривалої співпраці між Управлінням цивільно-військового співробітництва ЗСУ і Посольством України в Республіці Польща.

Діти та їхні батьки висловлюють щиру подяку українській амбасаді в Польщі, Почесному консулу України в Тарнові Бартоломею Бабусьці та Товариству Siemacha.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист