ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хомчак назвав пріоритети ЗС України на 2020 рік

10 Жовтня 2019
Хомчак назвав пріоритети ЗС України на 2020 рік

Першочерговим напрямком у роботі Генштабу на 2020 рік є розвиток зенітно-ракетних військ. Про це заявив начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак в інтерв’ю виданню «Телеком»

«Головний пріоритет – розвиток зенітно-ракетних військ. Окрім того, пріоритетним у Повітряних Силах є закупівля або модернізація літаків, у ВМС – захист території України з морського напрямку (закупівля ракетних комплексів, ствольної артилерії), покращення спроможностей Командування морської піхоти з проведення заходів відновлення боєздатності (бойового злагодження) військових частин (підрозділів)», – повідомив Хомчак.

Серед інших пріоритетів він назвав: створення ефективної системи зв’язку, оперативного управління військами; закупівлю нових зразків озброєння та військової техніки; створення стратегічних, оперативних та військових запасів озброєння, військової техніки та майна; забезпеченість особового складу речовим майном; створення належної системи соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей (гідне грошове забезпечення, забезпеченість житлом, медичне забезпечення) та розвиток навчально-матеріальної бази для підготовки військ.

Крім того, за словами Хомчака, особлива увага у 2020 році приділятиметься зв’язку та телекомунікації.

Читайте нас в Telegram
Новини