ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Гуртожитки держпідприємств передадуть територіальним громадам: що зміниться

17 Жовтня 2019
Гуртожитки держпідприємств передадуть територіальним громадам: що зміниться

Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020‒2021 рік». Таке рішення ухвалили під час засідання уряду, повідомляє пресслужба Кабміну.

«Документ дозволяє передати у власність територіальних громад гуртожитки, які перебували у статутному капіталі колишніх державних та комунальних підприємств тощо. Це дозволить провести капітальний ремонт таких гуртожитків, а також забезпечити гідні умови проживання для тих громадян та їхніх родин, хто вже мешкає у таких гуртожитках», йдеться у повідомленні.

Це дозволить провести капітальний ремонт таких гуртожитків, а також забезпечити гідні умови проживання для тих громадян та їхніх родин, хто вже мешкає у таких гуртожитках.

«Ще з радянських часів залишились деякі гуртожитки, які свого часу належним чином не передали на баланс громади чи держави. Законопроєкт має вдосконалити окремі процедури, які зрештою дадуть можливість людям, які проживають в цих гуртожитках, приватизувати частину тієї нерухомості, на яку вони мають право», – підсумував у Фейсбук після засідання Уряду Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Підготувала Наталія Ткачук

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України