ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Громадські спілки приватних виробників оборонної продукції об’єднують свої зусилля

11 Жовтня 2019
Громадські спілки приватних виробників оборонної продукції об’єднують свої зусилля

З початком російської агресії в Україні значно зросла кількість приватних підприємств, які переорієнтували власне виробництво на створення продукції оборонного призначення. Про це повідомляє League of defense companies of Ukraine. Наразі переважна більшість приватних виробників оборонного сектору з метою ефективного вирішення спільних завдань розвитку оборонно-промислового комплексу та укріплення обороноздатності держави об’єдналися в галузеві громадські організації. Найпотужнішими та найчисельнішими такими громадськими об’єднаннями стали «Ліга оборонних підприємств України», «Асоціація виробників озброєння і військової техніки України» та Асоціація «Українська оборонна та безпекова промисловість».

Життя показало, що мета, цілі та завдання кожної з організацій співпадають, тож нині цілком логічно постало питання про об’єднання зусиль всієї спільноти приватних виробників оборонної продукції в єдину потужну силу.

9 жовтня в Києві підчас проведення Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека-2019» відбулася чергова Конференція учасників громадського об’єднання «Ліга оборонних підприємств України», до участі в якій були запрошені  керівництво та учасники «Асоціації виробників озброєння і військової техніки України» та Асоціації «Українська оборонна та безпекова промисловість».

Під час конференції Голова правління Ліги Олег Висоцький, керівник Асоціації виробників озброєння і військової техніки Руслан Джалілов та спів-Голова Асоціації «Українська оборонна та безпекова промисловість» Євген Рокицький оголосили про укладення партнерства між професійними об’єднаннями і початок спільної роботи задля зміцнення оборонно-промислового комплексу держави, розвитку приватних підприємств і бізнесу в Україні.

Як зазначив Голова правління Ліги оборонних підприємств України Олег Висоцький, відтепер три громадські організації будуть спрямовувати спільні зусилля на ефективне і якісне переозброєння Збройних Сил України, лібералізацію і дерегуляцію ринку озброєнь, залучення національних та іноземних інвестицій в оборонну індустрію країни, а також удосконалення відносин між державою і приватним бізнесом.

Керівники громадських об’єднань наголосили, що спільним завданням партнерських організацій є створення рівних, прозорих і конкурентних відносин держави з бізнесом, потужної, процвітаючої оборонної індустрії і сильна, міцна, незалежна Україна для нас і наших нащадків.

Читайте нас в Telegram
Новини