ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Герой України Ігор Гордійчук дав ексклюзивний коментар щодо розведення військ на Донбасі

11 Жовтня 2019
Герой України Ігор Гордійчук дав ексклюзивний коментар щодо розведення військ на Донбасі

Після загальнонаціонального онлайн-уроку мужності з Героєм України Ігорем Гордійчуком, що відбувся вчора у київському Veteran Hub за ініціативи Військового телебачення України та радіо Армія-FM, бойовий генерал дав ексклюзивний коментар кореспондентові АрміяInform щодо розведення військ на Сході України.

«Я за мир, але на умовах України»

— На місце, де відведуть війська, має прийти спеціально підготовлена нова поліція, яка працюватиме у демілітаризованій зоні. Вона без важкої зброї, там не буде танків і БМП. Я думаю, що коли вони (Поліція. — Ред.) зайдуть, вони завдання свої знають і з усім упораються. Але треба у десяти, максимум двадцятихвилинній, готовності мати потужний загальновійськовий резерв, бо якщо Путін збреше й вони не відведуть війська, то потрібно відразу повертатися. На мою думку, йому вірити не можна, я терористам не вірю. Путін — патологічний брехун, його армія перефарбована у «шахтарів-трактористів», тому треба бути готовим і розслаблятися не можна. Я за мир, але тільки на умовах України, — заявив генерал-майор Ігор Гордійчук.

Нагадаємо, Гордійчук Ігор Володимирович, позивний «Сумрак» — генерал-майор Збройних Сил України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Пройшов шлях від командира механізованого взводу до заступника командира танкового полку. Проте справжнім покликанням стали війська спецпризначення. Під час війни на Сході на чолі розвідгрупи 8-го полку спецпризначення прорвався на Савур-Могилу із завданням «тримати висоту за будь-яку ціну». Під час відступу у вантажівку, де перебував Ігор Гордійчук, улучив снаряд. Офіцер зазнав серйозного поранення. Його і ще кількох бійців російські десантники взяли у полон. Лише через дві доби після поранення його змогли оглянути лікарі у шпиталі. Ігорю Гордійчуку присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка», він кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, ООС