ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Флотські курсанти — фіналісти конкурсу «Морська справа – 2019»

23 Жовтня 2019
Флотські курсанти — фіналісти конкурсу «Морська справа – 2019»

Днями підбили підсумки всеукраїнського освітнього конкурсу «Морська справа – 2019» і нагородили 30 його переможців дипломами на поїздку в Нідерланди. Серед них двоє курсантів Інституту ВМС Національного університету «Одеська морська академія».

Цей освітній конкурс проводять уже другий рік поспіль. І якщо 2018 року в ньому взяли участь 605 учасників із 15-ти транспортних і морських вишів України, то 2019 року для участі зареєструвалися вже 1 500 майбутніх моряків із 36 ВНЗ.

У конкурсі було три відбіркові етапи: розв’язання завдань із трьох профільних предметів, тестування з технічної англійської мови та захист власного проєкту в галузі розвитку морської інфраструктури України перед експертним журі у Києві.

— Я представляв на презентації проєкт, який містив пропозиції щодо запобігання морським забрудненням у територіальних водах, а мій товариш, курсант 6-го курсу Андрій Петров, розробив систему, що повідомлятиме командира корабля про його екіпаж і про всі механізми на судні через спеціальні сенсори, — розповідає лауреат конкурсу, курсант 5-го курсу Анатолій Бадюл.

Варто зазначити, що організатори високо оцінили нестандартний підхід і креатив майбутніх флотських офіцерів. Тож незабаром курсанти-переможці відвідають Роттердам і провідну виставку морських технологій Europort-2019, де ознайомляться із трендами, тенденціями і новинками світової морської і річкової галузі. Також на них чекає візит до одного з найбільших портів Європи, майстер-класи від зарубіжних фахівців, спілкування з представниками флагманів світового кораблебудування і перевезень, а також оглядові екскурсії Амстердамом і Роттердамом.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Вишкіл, Військово-морські Сили