ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Флот для України-це свобода»

26 Жовтня 2019
«Флот для України-це свобода»

У Києві відбулася презентація тизеру фільму «Український флот. Століття традиції», над яким працює команда творчого об’єднання DocNoteFilms.

– Ідея створення фільму виникла ще з часів, коли ми почали знімати наш перший проєкт «Крим, як це було» в 2015 році. Тоді я зрозумів, що флот – це значно більше, ніж просто приїхати на море і подивитись на кораблі. Україна – це справді морська держава, а флот для України – це свобода. Моментом остаточного рішення знімати фільм стало захоплення в полон українських моряків у Керченській протоці, – сказав Сергій Малярчук – продюсер фільму, ініціатор і координатор проєкту.

Зйомки тизеру відбувалися в Одесі, Миколаєві й Маріуполі. Знімальна група побувала на кораблях флоту, у військових частинах, тренувальному центрі. Окрім цього, багато військових братимуть участь у фільмі.

– Для нас важливо показати сьогодення Військово-Морських Сил і контекст, у якому вони історично розвивалися. У фільмі ви зможете бачити стихії, в яких живуть військові ВМС, але головне – це люди. Для нас важливо показати персоналії й передати відчуття, з яким вони виконують свою роботу, – зазначив Костянтин Кляцкін, режисер і сценарист, засновник студії DocNoteFilms.

Творча група планує, що фільм буде представлений не лише в Україні, а й за кордоном.

Під час заходу капітан 1 рангу, заступник начальника штабу ВМС України з питань євроатлантичної інтеграції Андрій Риженко наголосив, що такі фільми популяризують службу у Військово-Морських Силах, а також демонструють те, наскільки важлива безпека на морі для нашої держави.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини