ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Флешмоб «Брати по крові» шириться Україною: чергове місто — Чернівці

30 Жовтня 2019
Флешмоб «Брати по крові» шириться Україною: чергове місто — Чернівці

На Буковині військовослужбовці долучилися до флешмобу «Брати по крові», прийнявши естафету від побратимів з Львівщини та Хмельниччини.

Ініціаторами акції, що має на меті поповнення банку крові в нелегкий для країни період, коли у цьому щодня є нагальна потреба, стали львів’яни. Флешмоб започаткували кадрові військові та резервісти тамтешньої бригади тероборони. Його підтримали хмельничани та передали естафету колегам-буковинцям.

У Чернівцях понад два десятки військовослужбовців, резервістів, представники обласного та міського військкоматів, а також військових частин гарнізону, більшість серед яких — учасники бойових дій на Сході України, здали кров для тих, хто цього потребує. У Чернівецькому обласному військовому комісаріаті АрміїInform розповіли, що чимало донорів є постійними відвідувачами Центру крові, що систематично здають кров і прибувають у разі потребі за викликом.

Флешмоб «Брати по крові» крокує Україною далі. Чернівецькі військові передали естафету резервістам територіальної оборони Рівненської області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини