ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фізпідготовку на флоті здають й адмірали

29 Жовтня 2019
Фізпідготовку на флоті здають й адмірали

В Одесі провели перевірку рівня фізичної готовності військовослужбовців Командування ВМС ЗС України.

Разом із офіцерами, старшинами та простими матросами фізо здавав й командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко. Ще років так десять тому про це багато хто з військових моряків й подумати не міг. Тоді переважна більшість вищого офіцерського складу флоту раптово відбувала у відрядження або брали звільнення від виконання службових обов’язків. Зараз ситуація кардинально змінилася.

Отже, чоловіки здавали вправи з бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині  (дівчата-військовослужбовці – комплексно-силову вправу), а також біг на 1, 2 та 3 кілометри, в залежності від вікової групи. Як говорять самі військові моряки, порівняно з минулим роком,  рівень фізичної підготовки значно підвищився.

За словами начальника служби фізичної підготовки і спорту управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України підполковника Тараса Юхименка,  командувач флоту постійно особисто бере участь у таких заходах, якщо, звісно, не знаходиться у відрядженні.

– До речі, він складає такі нормативи, які в принципі йому вже й не потрібно здавати. Але це тільки позитивно впливає на особовий склад, – додає начфіз флоту.

 На запитання кореспондента АрміяІnform, чому командувач ВМС ЗС України завжди серед перших складає заліки з фізичної підготовки, адмірал Ігор Воронченко відповів: «Просто я такий же офіцер, як і всі інші, й перш, ніж вимагати від підлеглих, потрібно самому мати відповідний рівень підготовки».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл