ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Документальні книги української письменниці – справжні підручники з патріотизму

10 Жовтня 2019
Документальні книги української письменниці – справжні підручники з патріотизму

Напередодні Дня захисника України в пресцентрі АрміяInform  голова «Української асоціації інвалідів АТО/ООС» Сергій Тріскач презентував двотомник української письменниці Валентини Розуменко «Нескорені».

– Документальні видання містять реальні історії, високі зразки мужності, сили духу, самопожертви та героїзму захисників нашої землі, – зазначив Сергій Тріскач. – Це документальні свідчення про жорстокі реалії і трагічні наслідки російської агресії, що спричинила кровопролитну війну. На цих історіях наших воїнів армії, добровольців, волонтерів, медиків, батьків захисників ми й повинні виховувати молодь. Це справжній підручник із патріотизму.

Герої книг Валентини Розуменко слугують прикладом для тих людей, хто втратив силу духу не лише на війні. Тому в передмові автор зазначила, що для неї було важливим у нарисах показати й процес реабілітації бійців – їх становлення та стимул повернення до активного життя, звернути увагу суспільства та влади  на людей, які пройшли через важкі випробування долі.

Обидві книги, які вийшли з друку за сприяння «Української асоціації інвалідів АТО/ООС», незабаром будуть презентовані у Верховній Раді України.

Подробиці діяльності «Української асоціації інвалідів АТО/ООС» вже скоро на ресурсах АрміяInform.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини