ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До вирішення житлової проблеми Вінницького гарнізону долучили приватних інвесторів

4 Жовтня 2019
До вирішення житлової проблеми Вінницького гарнізону долучили приватних інвесторів

Проблема житла для військовослужбовців Вінницького гарнізону зрушена з мертвої точки. На території колишнього військового шпиталю тривають підготовчі роботи до будівництва житлового комплексу на понад 200 квартир. Щоправда військовим, після реалізації проєкту цивільним інвестором, дістанеться не більше 25-ти помешкань.

В Управлінні капітального будівництва Повітряних Сил пояснюють, що зиск для військових полягає в проведенні забудовником усіх необхідних комунікацій із потужністю для невеликого житлового мікрорайону. Тож наступні будинки, що тут планують звести коштом Міноборони, будуть значно дешевшими.

– Надзвичайно затратна частина будь-якого будівельного проєкту – це проведення комунікацій: газ, вода, електромережа, каналізація, – говорить заступник начальника Управління капітального будівництва Повітряних Сил ЗС України полковник Вадим Дячук. – У перспективі до вже спорудженої системи комунікацій буде приєднано ще три будинки. Це будуть будинки виключно для військовослужбовців гарнізону. До речі, проєкт на перший 81-квартирний будинок уже проходить державну експертизу.

Варто зауважити, що на сьогодні у черзі на отримання житла у Вінницькому гарнізоні перебуває майже 3 000 діючих та звільнених у запас військовослужбовців та членів їхніх сімей. Востаннє багатоповерхівка для військовослужбовців Вінницького гарнізону здавалась у 2008 році.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист