ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До військових частин відправлено майже 4800 призовників

25 Жовтня 2019

Станом на ранок 25 жовтня з обласних збірних пунктів до військових частин Збройних Сил відправлено 4 тисячі 783 призовника. Про це кореспонденту АрміяInform повідомив начальник відділення комплектування Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ підполковник Микола Качаненко.

‒ У нас між військкоматами немає змагання, хто більше відправить чи скоріше, ‒ зазначив офіцер. ‒ Головне ‒ виконати план замовлення і зробити це якісно, аби до війська потрапили вмотивовані на армійську службу юнаки з хорошими фізичними даними.

Що стосується мотивації, то, за словами підполковника Качаненка, вона бажає бути значно кращою. Вкотре доводиться говорити про недосконалість допризовної підготовки й патріотичного виховання загалом. Це ті чинники, які не підлягають ніяким планам, але без усвідомлення необхідності захищати Вітчизну ми не побачимо юрби призовників біля військкоматів, які й без повістки бажають відправитись до війська.

Нині ж працівники військкоматів змушені брати участь у так званих мобільних групах, які мають на меті вручити призовнику ту саму повістку. Коментуючи тернопільський медійний ресурс, який повідомив, що в обласному місті «у ніч з 13 на 14 жовтня  спіймали близько 40 хлопців, їх відправили на медкомісію. Вночі призовників чекали в публічних місцях і, не повідомивши їм свого призначення, затягували в автомобіль, заламуючи їм руки», Микола Качаненко зазначив, що функція працівника військкомату в такій групі обмежується лише врученням повістки, а не доставкою юнака у відділок поліції.

‒ Журналісти деяких ЗМІ, аби підвищити свою популярність, нерідко вдаються до псевдосенсацій, як це відбулось з тернопільським виданням, ‒ переконаний підполковник Качаненко. ‒ Отримавши інформацію від військового комісара про проблеми під час призовної кампанії, інтернет-видання, не докопавшись до суті, прикрашають свої публікації словами «шок», «провальний призов», «зрив відправки у війська» тощо.

Натомість нікого з журналістів, за словами Миколи Качаненка, не зацікавив факт спроби колишнього керівника районної поліції дати хабара військовому комісару Новоселицького військкомату Чернівецької області аби «відмазати» від служби родича. Зацікавленими виявилися лише працівники прокуратури та військової служби правопорядку, які й затримали хабарника.

Нагадаємо, що за підсумками нинішньої призовної кампанії до військових частин Збройних Сил має бути відправлено 9000 юнаків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини