ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Дня захисника у Чернігові учасники АТО/ООС отримають довічне Почесне звання та гроші

5 Жовтня 2019
До Дня захисника у Чернігові учасники АТО/ООС отримають довічне Почесне звання та гроші

У Чернігові запровадять відзнаку територіальної громади міста Чернігова – почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова». Вона присвоюватиметься мешканцям міста Чернігова за вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Таке рішення погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Церемонія вручення Почесного звання проходитиме щорічно, під час святкування Дня захисника України. На урочистостях вручатимуть Диплом та нагрудний знак «Захисник України – Герой Чернігова». Якщо звання присвоєне посмертно – нагороду передають найближчим родичам.

Також виплачуватимуть разову грошову винагороду в розмірі десяти мінімальних заробітних плат, встановлених нормативно-правовими актами станом на 1 січня року присвоєння Почесного звання.

Почесне звання отримають ті, хто брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО/ООС, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Перші відзнаки вручатимуть з наступного року – біля 500 тисяч гривень на винагороду щорічно закладатимуть до міського бюджету.

Право присвоєння цього звання належить виключно Чернігівській міській раді. Присвоюється воно лише один раз за життя і є довічним.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини