ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Дня захисника покажуть фільми про війну на Донбасі

10 Жовтня 2019
До Дня захисника покажуть фільми про війну на Донбасі

З нагоди Дня захисника України впродовж тижня мережа кінотеатрів «Планета Кіно» показуватиме створені за державної підтримки документальні фільми компанії «Фор-Пост». Про це повідомляє пресслужба  Держкіно.

Як зазначається, з 10 по 16 жовтня в кінотеатрах п’яти українських міст – Києва («Блокбастер»), Львова (King Cross), Одеси (Котовського), Сум та Харкова – демонструватимуть фільми:

«Луганський форпост» (2018) – 10 жовтня. Фільм про події початку жорстокої агресії Росії проти України. Режисер та сценарист – Тарас Ткаченко. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

«Висота 307.5» (2019) – 11 жовтня. Про героїчну оборону висоти, яка мала найважливіше значення у  Дебальцівській кампанії, коли невелика група бійців протистояла наступу ворожих танків. Режисер – Євгенія Цвєтанська, сценарій – Олександр Дріз.

«Вибір» (2019) –12 жовтня, 14 жовтня. Драматична історія про українського адмірала Миколу Жибарєва та про вибір, від якого залежить доля окремої людини та цілої країни. Режисер – Юлія Трибрат, сценарій – Лана Єрмакова та Федір Янько.

«На схід» (2019) – 13 жовтня. Фільм про повсякденне життя та бойову діяльність воїнів різних родів військ у зоні бойових дій. Режисер та сценарист – Вадим Єрмоленко, оператор-постановник та продюсер – Сергій Тахмазов.

«Заміновані вірністю» (2017) – 15 жовтня. Бойовій вівчарці Баді довелося побувати на справжній війні. Це історія про відданість – людям та країні. Режисер – Юрій Ткаченко, сценарій – Яна Пономаренко. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

“Одесити на Донбасі” (2017) – 16 жовтня. Про долі та світогляд тих мешканців Одеси, які добровільно потрапили на буремний Донбас. Режисер – Олександр Авшаров, сценарій – Олександр Лірчук, Юлія Коршунова Стрічку створено за підтримки Держкіно.

Початок сеансів у кінотеатрах: Київ (“Блокбастер”) – 18:30; Одеса (Котовського) — 17:30; Львів (King Cross) – 17:20; Суми — 18:30; Харків – 18:00 (в середу — 18:30).

Читайте нас у Facebook
Новини