ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дівчина, яка здивувала не лише своїх батьків…

28 Жовтня 2019
Дівчина, яка здивувала не лише своїх батьків…

Вперше після передислокації  із Севастополя до Одеси в Інституті Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська Морська Академія» разом із хлопцями в одному строю стоїть дівчина. І попри те, що шлях, який вона обрала, по-справжньому нелегкий, вона з посмішкою готова прийняти всі випробування.

Прагнення стати військовою у Клавдії Ріфель з’явилось ще в дитинстві. Для рідних таке бажання  виявилось дивним, адже в родині військових не було. Серйозно не сприйняли, вважаючи, що ці дитячі мрії  забудуться і згодом вона вибере звичайну дівочу професію. Яке ж було здивування, коли Клавдія втілила свою мрію у життя.

Після закінчення 9-го класу вона вступає до Миколаївського державного  коледжу на спеціальність готельно-ресторанна справа. Здається, все добре і у навчанні, і у обраній професії. Але не цим дівчина прагнула займатись у подальшому.

­– Як тільки мені виповнилось вісімнадцять років, я, не вагаючись, залишила  коледж і пішла  до військкомату, щоб призватись на військову службу за контрактом. Усе відбулось досить швидко. Подала документи, пройшла медичний огляд, ­– згадує Клавдія  Ріфель. ­–  Немов у кіно, перед очима проминали життєві епізоди  – ось я вже в навчальному центрі «Десна»,  а ось  проходжу перше військове випробування – курс молодого бійця. Пізніше – урочисте складання військової присяги. Жодного разу не пожалкувала про вибір.

Перша військова професія, яку опанувала Клавдія, – зв’язківець. Здавалось, все так, як хотілося. Але з часом з’явилася інша мета – стати офіцером і отримати військово-морський фах.  Дівчина подає документи до Інституту ВМС і успішно складає іспити.  Сьогодні вона навчається на факультеті Озброєння та військової техніки Інституту. Клавдія вкотре повторює, що зробила правильний вибір, вирушивши на зустріч своїй мрії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Life story