ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чемпіонка 7-х Всесвітніх ігор серед військовослужбовців Наталія Прищепа: «Я утекла зі своїх перших змагань»

26 Жовтня 2019
Чемпіонка 7-х Всесвітніх ігор серед військовослужбовців Наталія Прищепа: «Я утекла зі своїх перших змагань»

Наталія Прищепа – дворазова чемпіонка Європи з легкої атлетики.

На 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців у бігу на 800 м їй не було рівних. Вона єдина легкоатлетка України, завдяки якій на китайському стадіоні в Ухані лунав Гімн України. Крім того, на дистанції 1500 м армійка здобула срібну нагороду.

Спеціально для АрміїInform Наталія розповіла, як зі своїм невисоким зростом їй удається перемагати сильних суперниць, як правильно бігати та тренуватися.

– У моєму виді спорту що довша дистанція, то менша комплекція. Адже у спринті дівчата великі, їм потрібно більше сили та швидкості. У бігу на 800 м головна тактика – витривалість. Спочатку ми біжимо повільно, а вже під кінець збільшуємо швидкість. На зріст я не зважаю, адже гадаю, що найголовніше – це моя природна швидкість.

Зі своїх перший змагань чемпіонка втекла. Вона так перехвилювалась, що не змогла вийти на старт.

– Це були обласні змагання. Я зрозуміла, що не зможу бігти. Я страшенно хвилювалася, що просто втекла зі стадіону. Пройшов деякий час і я зрозуміла, що для того, щоб досягти хоча б якогось успіху, потрібно працювати, а не ховатися, – сказала Наталія.

Новоспечена чемпіонка Всесвітніх ігор серед військовослужбовців Наталія Прищепа досить нетипова спортсменка. В неї немає певного розпорядку чи режиму дня. Просто є тренування, на які вона ніколи не запізнюється.

Її тренування відрізняються залежно від сезону.

– Тепер узагалі можу не тренуватися, адже легкоатлетичні змагання завершуються. Можу ходити лише в тренувальний зал, тільки щоб закачувати маленькі зв’язки. Коли зима або початок весни, йде базова підготовка, яка складається зі стрибків. Ці тренування проходять переважно на піску для закачки зв’язок і суглобів. Пізніше, коли починається сезон, іде вже цілеспрямована підготовка зі спринтами та темповими роботами. Розпочинається все з розминки та розтяжки, а далі йде динамічна робота. Тренування триває дві години. Ввечері маленький повільний крос та розтяжка, як кажуть у нас, «забігати й розтрусити молочку». Це робиться для того, щоб була менша крепатура та швидше відновлювалися м’язи.

Наталія не з тих, хто виснажує себе важкими тренуваннями. Вона радить усім, хто хоче гарно та довго бігати, займатися спортом не щодня, а  систематично, а щоб досягти хороших результатів, не зупинятися.

Читайте нас в Telegram
Новини, Спорт