ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британія планує розширити допомогу українським ветеранам та переселенцям

31 Жовтня 2019

Велика Британія має намір розширити допомогу українським ветеранам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Про це заявила посол Великої Британії Мелінда Сіммонс під час зустрічі з міністром у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою, передає пресслужба уряду.

Сіммонс наголосила на бажанні надавати не лише гуманітарну допомогу Україні, але й допомогти Міністерству ветеранів.

«Ми майже 5 років зосереджували свої зусилля на гуманітарній допомозі ветеранам, переселенцям, мешканцям тимчасово окупованих територій. Тепер ми хочемо розширити спектр допомоги. Гуманітарний напрямок залишаємо, а разом із тим хочемо долучитись до розбудови Мінветеранів, посилити інституційні спроможності», ‒ запевнила Мелінда Сіммонс.

Міністр Оксана Коляда схвально сприйняла таку ініціативу та розповіла про проєкт Ветеранських просторів, які необхідно впроваджувати в кожному регіоні країни і які нині вже працюють у чотирьох областях.

Вона додала, що цей проєкт вона напередодні презентувала у Брюсселі у штаб квартирі НАТО представникам Трастового фонду НАТО щодо переходу з військової кар‘єри до цивільної.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України