Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Бойовик «ДНР» отримав 10 років ув’язнення

22 Жовтня 2019
Бойовик «ДНР» отримав 10 років ув’язнення

Артемівський міськрайонний суд засудив мешканця Макіївки до 10 років в’язниці за участь у протиправній діяльності незаконних збройних формувань «ДНР», згідно зі статтею ч.1 с.258-3 ККУ. Про це інформує пресслужба прокуратури Донецької області.

Проте 28-річний бойовик Максим Азаренков запевняє, що будучи командиром БМ-21 «Град» у денеерівській бригаді «Кальміус» не знав, що служить у терористів.

Як повідомляється у вироку, Азаренкова Максима Геннадійовича визнали винним у злочині, передбаченому частиною 1-ю статті 258-3 Кримінального кодексу України. Під створенням терористичної організації, як зазначено у вироку, мається на увазі участь бойовика у 2014–2015 роках у загонах донецьких терористів: він із власної ініціативи пристав до бригади «Кальміус», де дослужився до командира бойової машини та машини залпового вогню.

Азаренков «отримував заробітну плату в розмірі 15 тис. рублів, участі у бойових діях не брав. Після звільнення зі служби працював на шахті, потім жив за рахунок випадкових заробітків»,  йдеться у повідомленні суду.

Бойовика затримали військовослужбовці Збройних Сил України в Бахмутському районі 17 лютого 2019 року.

Під час судових слухань обвинувачений своєї провини в інкримінованому злочині не визнав, намагаючись видати себе за цивільну особу, яка в темряві випадково натрапила до блокпост ЗСУ. Проте суд визначив доводи сторони обвинувачення вичерпними і обґрунтованими та за скоєння особливо тяжкого злочину проти своєї держави виніс чоловікові обвинувальний вирок – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Новини