ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Більше 150 школярів відвідади Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та подякували своїм захисникам

12 Жовтня 2019
Більше 150 школярів відвідади Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та подякували своїм захисникам

До Дня захисника України  Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій організував тематичний захід «Під твоїм покровом». Його мета − розповісти широкому загалу містян про війну на Сході України й мужніх оборонців, які стали на захист своєї держави у різний період АТО/ООС й нині боронять нашу країну.

Захід відбувся у форматі Дня відкритих дверей. Гостей вже з двору приміщення зустрічав величезний синьо-жовтий  прапор  і виставка світлин, яка демонструвала службу, життя та побут українських воїнів у районі бойових дій. А у холі Центру його працівники зустрічали відвідувачів гарним настроєм, кульками  з написом «Дякуємо, воїне!», а самих захисників – привітальними листівками від учнів львівських шкіл. До речі, на захід завітало понад 150 школярів. Безпосередні учасники бойових дій провели з учнями уроки військово-патріотичного виховання, розповіли про свою службу і неоголошену російсько-українську війну.

Кульмінацією заходу стала зустріч школярів і гостей зі звільненим із полону військовим моряком Андрієм Оприском, який розповів присутнім про своє життя, перебіг їхнього захоплення російськими кораблями й сам полон. Згодом у тематичній фотозоні школярі сфотографувалися з відомим земляком та залишали свої слова вдячності захисникам України: «Дякую, що ти є! Нехай Бог оберігає і помагає у всьому!».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини