ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бійці тероборони свій День відзначили на полігоні

5 Жовтня 2019
Бійці тероборони свій День відзначили на полігоні

У День бійця територіальної оборони на Львівщині відбулися навчання. Понад сотня резервістів Львівської бригади територіальної оборони удосконалювали свої навички на одному з військових полігонів.

Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко зазначив: «Для кожного військовослужбовця важлива індивідуальна бойова підготовка. Також і резервістів. Отже до практичних занять з тактичної медицини, інженерної, вогневої та тактичної підготовки посадові особи комісаріату та бригади ретельно готувалися».

 До зборів долучилися військовозобов’язані бригади територіальної оборони, які за результатами своєї діяльності постійно демонструють стабільно високі результати.

По завершенню навчань кращим військовослужбовцям вручили грамоти та цінні подарунки від керівництва Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та військового керівництва. Один із нагороджених – старший лейтенант запасу Ігор Захарчук. Він на початку цього року уклав контракт  на службу в резерві у складі бригади територіальної оборони. Зізнається, що вчитися тут потрібно постійно: «Нас регулярно збирають на збори, щонайменше один раз на місяць. Це дозволяє підтримувати та підвищувати свій професійний рівень».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Новини