ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безпекові виклики у Чорному морі — загроза всьому регіону, – Кулеба

30 Жовтня 2019
Безпекові виклики у Чорному морі — загроза всьому регіону, – Кулеба

Через російську агресію Україна відроджує та розвиває наш військово-морський потенціал.

На цьому наголосив віцепрем’єрміністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба під час спільного брифінгу з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом в Одесі, – передає Укрінформ.

«Минуло понад п’ять років з моменту, коли Військово-морські сили України були змушені залишити Крим внаслідок його незаконної окупації Росією. Оскільки збройна агресія Росії триває і посилюється, ми відроджуємо та розвиваємо наш військово-морський потенціал. Вчора я відвідав патрульні катери типу Island «Слов‘янськ» та «Старобільск», які незабаром стануть на бойове чергування. Але головне моє враження – це не самі катери, а рішуча готовність українських моряків захищати Україну», – сказав Кулеба.

Він підкреслив, що на шляху зміцнення ВМС Україні допомагає НАТО та держави-члени Альянсу.

«Ми цінуємо послідовну політичну підтримку Альянсу і вдячні його державам-членам за практичну допомогу. Безпекові виклики у Чорному морі — не проблема виключно України чи Чорного моря. Це загроза всьому регіону. Коли кораблі Альянсу заходять у Чорне море, це демонструє силу міжнародної співдружності, яка здатна гарантувати безпеку всього регіону. Надзвичайно важливо сьогодні бачити у порту Одеси разом з українськими суднами ВМС протимінну группу країн-членів Альянсу, мінні тральщики Болгарії, Італії, Румунії, Іспанії», – сказав Кулеба.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України