ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армійська легкоатлетка принесла в скарбничку національної збірної першу нагороду на чемпіонаті світу

1 Жовтня 2019

Вчора пізно ввечері завершився четвертий день змагань на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі. Увага українських прихильників спорту була прикута до сектору стрибків у висоту, де медалі турніру виборювали одразу дві армійки – Юлія Левченко і Ярослава Магучіх.

На жаль, Юлія Левченко не подолала висоту 2,02 метра і залишила змагання четвертою з результатом 2,00 м, пропустивши на третє місце американку Вашти Каннінгем лише за кількістю спроб. Натомість інша представниця ЗСУ 18-річна Ярослава Магучіх виборола срібну медаль, стрибнувши на 2,04, поступившись першим місцем представниці нейтральних атлетів росіянці Марії Лисицкене, і теж за кількістю спроб.

Ярослава Магучіх, крім того, встановила світовий рекорд серед молоді і її результат став другим за всю історію серед українських спортсменок. Вище стрибнула свого часу лише видатна Інга Бабакова (2,05).