ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Апгрейд системи розпізнавання літаків «свій-чужий» відбудеться на початку 2020-го

25 Жовтня 2019
Апгрейд системи розпізнавання літаків «свій-чужий» відбудеться на початку 2020-го

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України. Рішення про оновлення системи «Пароль» ухвалено ще на початку цього року під час робочої зустрічі представників Міноборони, Генштабу та Командування Повітряних Сил із вітчизняними розробниками радіолокаційного озброєння.

У командуванні виду підкреслюють, що проєкт технічного завдання для нових запитувачів уже готовий. Є кілька підприємств, здатних втілити його в життя. Нині інженери радіотехнічних військ вивчають їх конструкторські, технічні й виробничі потужності.

Фахівці радіотехнічних військ зазначають, що існуюча апаратна складова наземних радіолокаційних запитувачів системи «Пароль», що застосовується у Повітряних Силах, морально і технічно застаріла. І хоча система виконує покладені на неї завдання, її технічний апгрейд давно на часі.

Перед виробниками стоїть завдання модернізувати існуючі запитувачі та розробити нові, які б виконували ті ж функції, але були більш досконалі технічно. У результаті нові прилади отримають сучасну (цифрову) елементну базу. «Цифра» у кілька разів пришвидшить обмін інформації. Розробники також мають передбачити технічну можливість згаданих запитувачів обмінюватись даними з бортовими відповідачами, встановленими на літаках країн-членів НАТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Озброєння та техніка