ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Загороднюк: «Більша частина державного оборонного замовлення має бути відкритою»

11 Жовтня 2019
Андрій Загороднюк: «Більша частина державного оборонного замовлення має бути відкритою»

Засекречення державного оборонного замовлення піднімало велику кількість питань. Тому сьогодні Міноборони працює над тим, щоб зробити більшу його частину відкритою.

– Якась частина ДОЗ має бути закритою – не все ми можемо публікувати, але всі побачать, як розвивається армія, куди спрямовуються кошти і як формуються ціни, – зазначив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час урочистого зібрання до Дня захисника України.

Андрій Загороднюк також наголосив на максимальному запровадженні принципів конкурентності з метою унеможливлення ситуацій, коли керівництво або групи керівників в одноосібному порядку вирішують подальшу долю державних коштів.

– Це має бути абсолютно відкрита процедура, що дасть можливість приватним компаніям брати участь у державному оборонному замовленні. Ми покладаємо великі сподівання на «Укроборонпром». Водночас, приватні компанії мають складати конкуренцію «Укроборонпрому» для того, щоб концерн змінювався і швидше реагував на наші замовлення, – підкреслив Міністр оборони.

Андрій Загороднюк також поінформував про плани Міноборони закуповувати іноземне озброєння, адже багато зразків ОВТ, що сьогодні перебувають на озброєнні ЗС України – морально і фізично застарілі. За його словами, наразі формується спеціальна група, яка працюватиме із закордонними партнерами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини