ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Акція «Подаруй життя героєві»: як дніпряни рятували поранених захисників України

3 Жовтня 2019
Акція «Подаруй життя героєві»: як дніпряни рятували поранених захисників України

Сьогодні, 3 жовтня, в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова відбулася акція з залучення донорської крові «Подаруй життя героєві». Саме сюди доправляють найтяжчих поранених від початку бойових дій на Донбасі.

Зранку для здачі донорської крові в лікарні вишикувалася черга з небайдужих людей. Як зазначив головний лікар медичного закладу Сергій Риженко, дуже важливо своєчасно надавати допомогу хворому, пораненому чи травмованому.

— Нині в лікарні імені Мечникова у вкрай важкому стані перебувають два бійці, що дуже потребують крові. І щодня наші лікарі переливають їм кров в ім’я рятування їхніх життів, — розповів Сергій Риженко. — Вони дістали поранення в зоні проведення операції Об’єднаних сил. В одного воїна кульове поранення в голову, він у комі, а інший потрапив на розтяжку — йому відірвало руку.

Сергій Риженко подякував присутнім за ініціативу в підтримці акції «Подаруй життя героєві».

— Я пишаюся мешканцями Дніпра, що завжди приходять у лікарню Мечникова для того, щоб поділитися частиною своєї душі й тіла заради порятунку наших хлопців. Бійці — молоді хлопці, їм трохи понад 20 років. У них складні поранення, але наші лікарі борються до останнього, щоб хлопці мали шанс вижити. Намагаємося робити все можливе, зокрема переливаємо кров. Один із них уже отримав близько 8 літрів крові. А всього за час проведення АТО/ООС було перелито понад 3 тонни крові та врятовано 3 тисячі людей, — сказав він.

До гуманної акції долучилися й армійські спортсменки. Олімпійська чемпіонка 2012 року з академічного веслування старшина Анастасія Коженкова вже не вперше бере участь у здачі донорської крові.

— Сьогодні ми тут, адже кожна краплина донорської крові дає надію на порятунок життів людей та на їхнє одужання, — сказала Анастасія.

Варто зауважити, що серед тих, хто прийшов поділитися своєю кров’ю для поранених воїнів, був і Герой України, почесний донор-волонтер Володимир Ніколаєв, який сьогодні здав кров 736-й раз.

 Фото автора. На світлинах – акція «Подаруй життя героєві» в Дніпрі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини