ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Айварас Абромавичус: «Загальна заборгованість «Укроборонпрому» — майже 37 мільярдів гривень»

3 Жовтня 2019

Зокрема 15 млрд грн не сплачено за авансовими платежами, 8 млрд грн — постачальникам, 10 млрд грн — банківських кредитів, 1,5 млрд грн — бюджетних зобов’язань, 1 млрд грн — заробітної платні працівникам на 43 підприємствах, 500 млн грн — за пільговими пенсіями. Таку сумну статистику під час нещодавнього відвідування ПрАТ «НВО «Практика» навів генеральний директор Концерну.

І це лише за попередніми підрахунками. Для того, щоб з’ясувати реальний розмір зобов’язань Концерну, а також оцінити розмір його реальних активів, був призначений аудит. Відповідний контракт підписано між гендиректором ДК «Укроборонпром» Айварасом Абромавичусом і гендиректором компанії Baker Tilly Ukraine Олександром Почкуном. Саме ця компанія стала переможцем аукціону на проведення аудиту консолідованої звітності Концерну на електронній платформі ProZorro.

«Аудит найбільшого оборонно-промислового об’єднання України — перший крок його подальшої та незворотної трансформації, аби оцінити реальний фінансовий стан компанії. А також — до поліпшення іміджу України на міжнародній арені. Адже найбільший виробник та експортер озброєння держави діє в рамках міжнародних корпоративних стандартів», — зазначив з цього приводу Айварас Абромавичус.

Тож до 1 листопада Концерн та Baker Tilly Ukraine складуть детальний план проведення аудиту до кінця 2020 року. Це стане першим консолідованим аудитом «Укроборонпрому» за всю історію його існування.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини