ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Айварас Абромавичус: «Загальна заборгованість «Укроборонпрому» — майже 37 мільярдів гривень»

3 Жовтня 2019

Зокрема 15 млрд грн не сплачено за авансовими платежами, 8 млрд грн — постачальникам, 10 млрд грн — банківських кредитів, 1,5 млрд грн — бюджетних зобов’язань, 1 млрд грн — заробітної платні працівникам на 43 підприємствах, 500 млн грн — за пільговими пенсіями. Таку сумну статистику під час нещодавнього відвідування ПрАТ «НВО «Практика» навів генеральний директор Концерну.

І це лише за попередніми підрахунками. Для того, щоб з’ясувати реальний розмір зобов’язань Концерну, а також оцінити розмір його реальних активів, був призначений аудит. Відповідний контракт підписано між гендиректором ДК «Укроборонпром» Айварасом Абромавичусом і гендиректором компанії Baker Tilly Ukraine Олександром Почкуном. Саме ця компанія стала переможцем аукціону на проведення аудиту консолідованої звітності Концерну на електронній платформі ProZorro.

«Аудит найбільшого оборонно-промислового об’єднання України — перший крок його подальшої та незворотної трансформації, аби оцінити реальний фінансовий стан компанії. А також — до поліпшення іміджу України на міжнародній арені. Адже найбільший виробник та експортер озброєння держави діє в рамках міжнародних корпоративних стандартів», — зазначив з цього приводу Айварас Абромавичус.

Тож до 1 листопада Концерн та Baker Tilly Ukraine складуть детальний план проведення аудиту до кінця 2020 року. Це стане першим консолідованим аудитом «Укроборонпрому» за всю історію його існування.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини