Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

268 українських військових пройшли лікування й реабілітацію у медзакладах Литви

9 Жовтня 2019
268 українських військових пройшли лікування й реабілітацію у медзакладах Литви

Дипломати Посольства України в Литовській Республіці взяли участь у роботі делегації Дніпропетровської області на чолі із заступником голови Дніпропетровської ОДА Володимиром Юрченком, яка провела зустріч з керівництвом Міністерства оборони Литви.

Як повідомляє пресслужба Посольства України в Литовській Республіці, у рамках візиту представники української сторони відвідали Військовий реабілітаційний центр у місті Друскінінкай, де проходять реабілітацію військові Збройних Сил України, котрі зазнали поранень під час участі в АТО/ООС. До складу делегації Дніпропетровщини також увійшли головний лікар Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. І. Мечникова Сергій Риженко, ректор Університету внутрішніх справ Андрій Фоменко, Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк та інші посадові особи.

Під час зустрічей члени української делегації обговорили досвід Міністерства оборони Литви в питаннях реабілітації учасників бойових дій, а також ознайомилися з умовами, в яких проходять реабілітацію українські воїни.

Загалом упродовж 2014-2019 років лікування та реабілітацію у медичних закладах Литви пройшли 268 українських військовослужбовців.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація