ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Визначена дата «нормандського саміту» змусить сторони працювати на результат» − Пристайко

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Жовтня 2019, 12:20

Україна наполягає на проведенні саміту «нормандської четвірки», бо саме лідери цих країн можуть стати драйверами врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в інтерв’ю Укрінформу.

− Від останньої зустрічі лідерів «нормандської четвірки» минуло три роки. Не проводити саміту – означає не використати до кінця всі можливості (врегулювання збройного конфлікту на Донбасію. – Ред.), адже, на жаль чи на щастя, саме лідери країн часто є драйверами можливих змін, − сказавПристайко.

Він додав, що умови переговорів уже на столі – далі все залежить від майстерності переговорних команд.

Глава МЗС погодився з тим, що зацікавленість української сторони у «нормандській» зустрічі підвищує її «ціну» для нас і дає Росії можливість продовжувати свою гру. Водночас, на його думку, призначення конкретної дати саміту може спрацювати і в «плюс», бо є шанс досягти під цю дату конкретних домовленостей.

− Тобто, з одного боку, наша зацікавленість у зустрічі грає не на нашу користь, а з другого, визначена дата змушує всі сторони активізуватися для досягнення результату, − підсумував Пристайко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Харківщині через атаку рф пошкоджено автобус: є загиблий і постраждалі
На Харківщині через атаку рф пошкоджено автобус: є загиблий і постраждалі

На Харківщині внаслідок російської атаки пошкоджено рейсовий автобус. Загинув водій, троє пасажирів постраждали.

По об’єктах «Рубікону» били синхронно: у Силах безпілотних систем прокоментували удари на Запоріжжі
По об’єктах «Рубікону» били синхронно: у Силах безпілотних систем прокоментували удари на Запоріжжі

Ураження об’єктів, пов’язаних із використанням росіянами безпілотних систем, є одним із пріоритетних напрямів бойової роботи Сил безпілотних систем.

13 років тюрми отримав колаборант, який працював на окупаційну в’язницю Херсона
13 років тюрми отримав колаборант, який працював на окупаційну в’язницю Херсона

Мешканця Херсона засуджено до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна, який добровільно влаштувався до окупаційної в’язниці.

Мобілізовані ІТ-фахівці можуть отримувати офіцерське звання та служити за спеціальністю
Мобілізовані ІТ-фахівці можуть отримувати офіцерське звання та служити за спеціальністю

Військовослужбовці з компетенціями у сфері IT можуть отримувати офіцерське звання та працювати на посадах із цифрової трансформації армії.

«Тепер відстійники „Градів“ значно далі від передової»: на Лиманському напрямку ворожі РСЗВ відігнали від фронту
«Тепер відстійники „Градів“ значно далі від передової»: на Лиманському напрямку ворожі РСЗВ відігнали від фронту

Після кількох успішних уражень РСЗВ БМ-21 «Град» на Лиманському напрямку росіяни були змушені відтягнути ці системи глибше в тил.

На Донеччині внаслідок атак рф загинули двоє людей, є поранені
На Донеччині внаслідок атак рф загинули двоє людей, є поранені

На Донеччині протягом минулої доби внаслідок російської агресії двоє людей загинули, ще шестеро дістали поранення.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Кулеметник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

Зв’язківець (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

--- ---