ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Звільненого з полону моряка Андрія Ейдера запросили до «Жіночого Кварталу»

12 Вересня 2019
Звільненого з полону моряка Андрія Ейдера запросили до «Жіночого Кварталу»

Сьогодні, 12 вересня, до військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-клінічний госпіталь», завітали акторки «Жіночого Кварталу».

– Ми щасливі, що сьогодні маємо честь виступати перед нашими воїнами, а особливо перед військовими моряками, яких нещодавно повернули до України. Сподіваюся, гумор і краса наших дівчат скрасять їхні життя. Найкрасивіше, що в нас є – це Україна та наші жінки. Ми дуже поважаємо наших військових і дякуємо їм за все, – сказав режисер «Жіночого Кварталу» Олександр Пікалов.

Дві години глядачі з захопленням дивилися номери від акторок «Жіночого Кварталу». А дехто навіть узяв безпосередню участь у гумористичному номері. Так, звільнений із полону військовий моряк Андрій Ейдер залюбки погодився зіграти в сценці.

– Сьогодні ми дуже хвилювалися, адже відчуваємо велику відповідальність перед військовими. Вони наші захисники. Дуже хочеться, щоб їм усе сподобалося. А також хочеться внести до їхніх життів щось світле та веселе і дати зрозуміти, що ми з ними, що ми їх любимо, – сказала одна з акторок «Жіночого Кварталу» Ірина Сопонару.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини