ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Змагання на найкращий розвідувальний взвод: день перший — «смуга розвідника»

2 Вересня 2019
Змагання на найкращий розвідувальний взвод: день перший — «смуга розвідника»

Сьогодні на Львівщині розпочалися змагання на найкращий розвідувальний взвод Збройних Сил України. Близько 100 розвідників зі всіх родів і видів військ протягом тижня визначатимуть між собою, хто найкраще володіє військовою професією. Примітно, що цього року пліч-о-пліч із військовими у змаганнях бере участь розвідувальний взвод Національної гвардії України.

У перший день змагань учасники пройшли випробовування унікальною «смугою розвідника», що збудована в навчальному центрі розвідки на Львівщині. Це місце постійно розростається та видозмінюється, щоб стати ще складнішим. Ще б пак, адже тут тренується еліта. Отже, кожен елемент має допомагати розвідникам удосконалювати витривалість, спритність і силу. Проте головне — інтелект, адже на одних, як кажуть, морально-вольових, не продумавши та не зваживши власні можливості, цю ділянку успішно не пройти.

Учасники змагань стартували бойовими групами у складі по кілька осіб. Кожну їхню дію, команду чи рішення суворо контролювали й оцінювали військові інструктори. Відповідно до жеребкування, першими підкорювачами смуги стали курсанти Військової академії з міста Одеси. Їхній молодецький запал надав потужного темпу і решті груп, адже курсанти подолали смугу з рекордним часом, поліпшити який уже було нелегко.

— Я вважаю, що ці змагання мають виявити не лише найкращих серед нас, але й дати нам можливість перейняти досвід один одного, — зазначив курсант третього курсу на псевдо «Михайло».

Найважчим етапом проходження смуги розвідника для всіх стало подолання так званого гірського парку. Цей елемент потрібно було проходити на висоті приблизно 20-ти метрів. Права на помилку тут немає. Будь-яка необережність і команду, що допустила зрив, буде дискваліфіковано. За результатами першого дня можна передбачити, що всі дні змагань проходитимуть у режимі жорсткої конкуренції.

Читайте АрміяINFORM і знатимете першими про всі найцікавіші події цих розвідницьких перегонів.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини