ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За час льотної практики курсанти-льотчики налітали 44, штурмани – 34, а вертолітники – 58 годин

6 Вересня 2019
За час льотної практики  курсанти-льотчики налітали 44, штурмани – 34, а вертолітники – 58 годин

Третій день поспіль у бригаді транспортної авіації імені Дмитра Майбороди тривають планові польоти. Для екіпажів бригади вони тренувальні, а для курсантів-випускників льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – контрольні польоти.

Перед майбутніми льотчиками Ан-26 та штурманами стоять непрості завдання. Хлопці виконують контрольні польоти на десантування парашутистів із використанням засобів навігації та контрольні польоти в зону з максимальним градієнтом на відпрацювання елементів бойового маневрування. Втім, як повідомили в авіабригаді, льотна практика ще не завершується і попереду в них багато більш складних завдань у повітрі. Адже з університету їх планують випустити з класною кваліфікацією «льотчик 3 класу».

Курсанти-вертолітники, які у бригаді на кілька місяців довше, вже давно освоїли польоти по колу з одним вимкненим двигуном, по маршруту з посадкою на майданчик поза аеродромом, польоти на гранично малій висоті та польоти на висіння та переміщення біля землі. Наразі триває їхня підготовка до ведення бойових дій у складі екіпажу.

Польоти на літаках відбуваються вдень і вночі, а на вертольотах курсанти відпрацьовують польотні завдання під час нічних польотів. Для цього у бригаді задіяли відразу кілька літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8.

За час льотної практики у бригаді курсанти-льотчики налітали 44, штурмани – 34, вертолітники – 58 годин, загальний наліт кожного курсанта складає на сьогодні в середньому 190 годин.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини