ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут зустрів майбутніх абітурієнтів

30 Вересня 2019, 15:45
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут зустрів майбутніх абітурієнтів

День відкритих дверей у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації вже став традиційним заходом, у рамках якого майбутні вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання у виші та зробити перші кроки до своєї майбутньої освіти.

Відвідувачі мали змогу особисто поспілкуватись із керівництвом інституту, викладачами та розпитати їх про умови вступу та вимоги до навчання; а також познайомитись з побутом курсантів, їхнім розпорядком дня, новими стандартами харчування та навчально-матеріальною базою вишу.

Гостям запропонували перегляд відео-візитівки інституту, а також інтегровану екскурсію навчальним корпусом та кафедрами, під час якої вони мали можливість роздивитись новітні засоби зв’язку та спробувати скористатись ними під керівництвом досвідчених викладачів.

Викладачі та курсанти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій інституту підготували сюрприз спеціально до Дня відкритих дверей: майбутнім абітурієнтам було надано унікальну можливість – пройти тестування на готовність навчатись на кафедрі та вивчати основи програмування.

У спортивній залі інституту на гостей очікував найяскравіший презент від навчального закладу – демонстрація програми Бойової армійської системи (БАрС), до якої входять елементи рукопашного бою, тактичної та гірської підготовки, а також жонглювання гирями від збірної інституту – призерів всеукраїнського та світового рівнів. Усе це підготували викладачі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту разом зі своїми підопічними курсантами.

Сьогодні охочих відвідати інститут було дуже багато, серед них велика кількість дівчат, цивільна молодь Києва, Чернігова та ліцеїсти.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини