ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військова прокуратура стане спеціальною та увійде в систему Генпрокуратури

16 Вересня 2019
Військова прокуратура стане спеціальною та увійде в систему Генпрокуратури

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка та його заступник – Головний військовий прокурор Віктор Чумак провели зустріч зі співголовами Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (далі – НАКО) Володимиром Огризком та Джеймсом Вассерстромом, інформує офіційний портал Генпрокуратури.

Під час зустрічі Руслан Рябошапка визначив пріоритетні напрямки реформування відомства після ухвалення проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури». Зокрема, за його словами, відбудеться перехід військової прокуратури в систему Генеральної прокуратури через створення спеціалізованої прокуратури. Генпрокурор пояснив, що спеціалізована прокуратура продовжить діяльність військової прокуратури щодо військових злочинів, при цьому зосередиться на районах, охоплених конфліктом. Окрім цього, особлива увага буде приділена злочинам у сфері національної безпеки та оборони.

Читайте також:
Віктор Чумак: «У Пентагоні засекречують лише витрати на спецоперації»

Серед іншого сторони обговорили шляхи подальшої взаємодії щодо виявлення і розслідування правопорушень у сфері національної безпеки та оборони, пов’язаних із земельними активами Міністерства оборони України та житловим забезпеченням військовослужбовців. Зокрема, представники НАКО порушили питання відсутності житла в більш ніж 48 тисяч військовослужбовців. Також було приділено увагу проблемі нелегальної торгівлі на лінії розмежування. Члени НАКО презентували результати своїх останніх досліджень щодо корупційних ризиків у вказаній сфері та рекомендації щодо їх зменшення.

Сторони домовилися розглянути питання підписання Меморандуму про взаєморозуміння.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини