ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відбувся показ вітчизняного фільму «Какофонія Донбасу»

17 Вересня 2019
В Одесі відбувся показ вітчизняного фільму «Какофонія Донбасу»

За ініціативою громадської організації «Культпросвіт» і за підтримки кінотеатру «Сінема Сіті», Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей і молоді, а також Українського клубу в Одесі відбувся показ фільму українського виробництва «Какофонія Донбасу». Значну частину публіки становили курсанти військових навчальних закладів – саме ті люди, хто незабаром стане на захист  держави.

Із перших хвилин фільм занурив глядача у світ, про який більшості з нас, зокрема молоді,  мало що відомо. За словами глядачів, фільм однозначно сподобався насамперед через те, що не лише розкриває правду про минуле Донбасу і країни в цілому, але змушує замислитись  над сьогоденням. Після того, як згас екран і в залі увімкнули світло, жоден глядач ще хвилин 5 не вставав зі свого місця. Певно люди чекали продовження, бо історія Донбасу не завершена. Людям здавалося, що має бути якесь продовження. А продовження – то наше життя сьогодні й наш сьогоднішній український Донбас.

– Фільм-міркування, ідея фільму полягає у дослідженні створення міфу про Донбас, керуючись архівними матеріалами документального та ігрового кіно. Сюжет картини розгортається у двох площинах. Перша – життя очима радянської пропаганди та Донбас  як вітрина ідеології, друга – життя реальне, приховане від зайвих поглядів. Радянська пропаганда створила настільки неправдиву паралельну реальність, що одного дня ситуація вибухнула і розпочалася агресивна війна. Життя обіцяло бути симфонією праці, радості й добробуту, але виявилося оманою і маніпуляцією. Ілюзій більше не лишилося. Симфонія Донбасу перетворилася на какофонію Донбасу, – зазначив режисер фільму Ігор Мінаєв.

Нині фільм ще бере участь у фестивалях, тому поки у вільному  доступі його немає.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України