ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Український Схід» – наймасштабніша виставка про війну на Донбасі

30 Вересня 2019

У Києві в Національному  музеї  історії України у Другій світовій війні відкрився один із найбільших проєктів у країні про бойові дії на Донбасі – «Український Схід». Нова унікальна виставка – це справжні артефакти та експонати, зібрані музейниками, військовослужбовцями, родинами загиблих воїнів та журналістами.

До експозиції ввійшло понад 2 тисячі експонатів, зібраних за роки російсько-української війни: документи, фотографії, особисті речі, книги, зброя, прапори підрозділів, дорожні вказівники й навіть автомобілі, на яких виконували бойові завдання героїчні українські захисники.

– «Український Схід» – це розповідь про сучасну війну наших мужніх воїнів-патріотів  із підступним агресором, а також про населення Донбасу. Виставка –  своєрідна платформа для пояснення перебігу подій та місце збереження пам’яті про учасників і свідків війни, простір для патріотичного виховання громадян, – наголосила завідувач відділу музею Ірина Коцаб’юк.

Проєкт став результатом майже шестирічної діяльності музейної команди, яка з 2014 року висвітлює події російсько-української війни в тематичних виставках та просвітницько-комунікативних заходах. «Український Схід» створений за підтримки Українського культурного фонду.

– Такі проєкти надзвичайно важливі, адже це наша героїчна історія. Ми пишаємося живими воїнами і вічно пам’ятатимемо полеглих захисників. З таким духом і такою мужністю українські воїни здобудуть довгоочікувану перемогу. Україна буде вільною! – розповіли відвідувачі.

 Виставка буде доповнюватися новими артефактами. До Нового року всі охочі можуть переглянути експозиції безкоштовно.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Timeline, Новини