ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські та азербайджанські ветерани війни зустрілися на футбольному полі

11 Вересня 2019
Українські та азербайджанські ветерани війни зустрілися на футбольному полі

Учасники бойових дій з ампутованими нижніми кінцівками провели товариський матч з мініфутболу між командами ветеранів України та Азербайджану.

Матч у київському навчально-тренувального комплексі спільно організували Національна рада спортивної реабілітації захисників України та Українська асоціація футболу. Активну участь у заході взяли Київський міський центр допомоги учасникам Антитерористичної  операції, Всеукраїнська організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій і Українсько-Азербайджанське братерство.

За словами організаторів, міжнародний товариський матч активізує спортивну реабілітацію учасників російсько-української війни та війни в Нагорному Карабасі.

Підтримати ветеранів прийшло чимало відомих людей, серед яких Посол Азербайджану Азер Худієв, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, футболіст Владислав Ващук та співачка Злата Огнєвіч, а також представники громадських організацій та діти азербайджанської діаспори. Посол Азербайджану в Україні подякував ветеранам за відвагу та силу духу і відмітив, що учасники змагань хоробро захищали рідну землю на полі бою, а тепер, після важких поранень, мужньо борються на футбольному стадіоні.

Після матчу учасники гри провели майстер-клас для поранених військовослужбовців, які тільки почали проходити реабілітацію після ампутації нижніх кінцівок.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Спорт