ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Україна розраховує на подальше залучення ОБСЄ для вирішення комплексу питань, спричинених тривалою агресією РФ»

26 Вересня 2019
«Україна розраховує на подальше залучення ОБСЄ для вирішення комплексу питань, спричинених тривалою агресією РФ»

Про це заявив Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час зустрічі в Нью-Йорку з Генеральним Секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером.

Як інформує пресслужба МЗС України, Вадим Пристайко відзначив важливу роль ОБСЄ як регіональної безпекової організації у врегулюванні російсько-українського конфлікту, передусім через діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Томас Гремінгер підтвердив, що врегулювання кризи в Україні та навколо неї залишається пріоритетом на порядку денному ОБСЄ, зокрема в роботі Секретаріату Організації. Він також запевнив, що в межах свого мандату докладатиме для цього всіх зусиль, насамперед у контексті належного забезпечення та зміцнення діяльності СММ ОБСЄ в Україні.

Обговорюючи актуальні питання співпраці між Україною та Секретаріатом ОБСЄ, Вадим Пристайко висловив зацікавленість у реалізації пріоритетних для української сторони ініціатив з урахуванням безпекового мандату ОБСЄ, уникаючи при цьому дублювання зусиль інших міжнародних організацій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України