ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Комітеті нацбезпеки, оборони та розвідки обговорили створення військової поліції

30 Вересня 2019, 12:45
У Комітеті нацбезпеки, оборони та розвідки обговорили створення військової поліції

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася зустріч із представниками Військової служби правопорядку в Збройних Силах України, присвячена законодавчому забезпеченню утворення військової поліції. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Заступник Голови Комітету Мар’яна Безугла повідомила, що у Комітеті для напрацювання законопроєкту про військову поліцію створюється робоча група з числа народних депутатів України – членів Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Комітету з питань правоохоронної діяльності та представників відповідних заінтересованих державних органів.

Учасники зустрічі наголошували, що до реформування правоохоронних органів у військовій сфері необхідно підходити комплексно, беручи до уваги специфіку військової структури держави, інститутів ЗСУ та інших військових формувань. При цьому врахувати функціонування цілісної системи військової юстиції в Україні як утворення військової поліції, відновлення військових судів та запровадження військової адвокатури.

За результатами обговорення, члени Комітету одностайно висловилися щодо необхідності розроблення узгодженого законопроєкту про законодавче забезпечення реформування Військової служби правопорядку у Збройних Силах України у службу військової поліції та окреслили відповідний план дій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Актуально, Новини