ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Силовий челендж від «Едельвейсів»

15 Вересня 2019

Традиції щорічного міжнародного навчання RapidTrident поповнились ще однією сторінкою. Її започаткували військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України «Едельвейс», які кинули силовий виклик іноземним партнерам по зброї. За словами командира бригади полковника Василя Зубанича, бійці прославленого у боях українського підрозділу давно прагнули помірятись силами м’язів із воїнами країн-партнерів. І під час проведення міжнародного навчання Rapid Trident-2019 у них видалась така нагода.

– Американські військові радо зустріли нашу пропозицію зійтись у спортивному протиборстві, – розповів командир бригади. – Спершу вони запропонували нам свій формат ІronMan. Це для нас виявилось певною несподіванкою, але ми достойно витримали їх перший виклик.

Наступні змагання вже планували і організовували українські бійці. І їм вдалось спантеличити та збентежити гостей. Адже окрім вже звичних вправ з штангою та гирями, «Едельвейси» запропонували гостям позмагатись, протягнувши 20 метрів саму звичайну бойову машину – БМП-1. Нагадаємо, що її вага становить близько 13 тонн. За словами іноземних військових, такого вони не робили ніколи, але спробувати погодились. Загалом у силовому челенджі від «Едельвейсів» взяли участь представники збройних сил США, Канади та Литви.

Змагання відбулись у дружній атмосфері, що сприяло головній ідеї навчань – покращити стосунки між військовослужбовцями різних країн.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини