ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сім’ї військовослужбовців на Дніпропетровщині простоюють у черзі по воду

13 Вересня 2019
Сім’ї військовослужбовців на Дніпропетровщині  простоюють  у черзі по воду

Дірявий водогін зробив заручниками понад п’ять тисяч родин військових та цивільних, які мешкають у селищах Черкаське та Гвардійське, що на Дніпропетровщині. Проблема не вирішувалася роками, водогін у прямому сенсі нагадує решето, а про капітальний ремонт наразі не йдеться, бо немає навіть його проєкту.
Місцеві мешканці неодноразово зверталися до районної і обласної влади, перекривали трасу і влаштували мітинг під ОДА. У 2016 році спромоглися замінити лише третину 50-кілометрового магістрального водогону.
На сьогодні вода прокачується до населеного пункту Голубівка. А далі на шляху до Гвардійського стару магістраль прорвало. Нині на цій ділянці тривають ремонтні роботи, але їх якість, м’яко кажучи, бажає кращого. Замість заміни труб у отвори вбиваються дерев’яні кілки.
Як зазначив голова Черкаської селищної ради Павло Ніколюкін,  для повної заміни труб потрібно 160 млн гривень. У містечок таких грошей немає, селищний бюджет Черкаського – близько 2 млн гривень.
Звісно, військові не стоять осторонь і усіма силами допомагають. Підвозять додаткову воду для шкіл, дитячих садків та своїм сусідам. Шкода, що за роки війни багато чиновників різних рангів, які часто бували у військових гарнізонах, розповідали про героїзм та звитягу 25-ї, 93-ї бригад та 74-го розвідбату, непомічали, що їхні сім’ї часто стояли у черзі по воду…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини