ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сім’ям танкістів у Гончарівському вже відновили безперебійне водопостачання. Наш кореспондент пересвідчився особисто

4 Вересня 2019
Сім’ям танкістів у Гончарівському вже відновили безперебійне водопостачання. Наш кореспондент пересвідчився особисто

Понад сотня цивільних людей вчора вийшли на акцію протесту в Гончарівському на Чернігівщині, де розташований гарнізон танкістів. З 2 вересня в селищі, населення якого понад 3 тисячі осіб,  воду вмикали на 5 годин на день: дві години зранку, одну – в обід та дві – ввечері. Через це, за словами місцевих мешканців, у ній з’явився осад, пити її і прати речі було неможливо. Перебої з водопостачанням виникли через затримку з оформленням дозволу від Державної служби геології та надр України на користування надрами, тобто видобування підземних вод.

Як зазначили в пресцентрі оперативного командування «Північ», для військових, які дислокуються в селищі, підготували запаси води, бо про проблему з водопостачанням знали заздалегідь.


– Нині проблема з водопостачанням вирішена – вода подається цілодобово. Держслужба геології та надр України прийняла наші документи і вже опрацьовує, завтра планують направити їх на погодження в Чернігівську обласну раду і Міністерство екології та природних ресурсів України. Тиждень-два і ми отримаємо дозвіл на 25 років користування надрами, – поінформував начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернігова підполковник Олександр Дмитренко.
Вода в помешканнях військових у Гончарівському є, пити можна – у цьому особисто пересвідчився наш кореспондент.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Допомога армії, Новини