ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Штаби та казарми стають теплішими

26 Вересня 2019

Справжнім екзаменатором для військових комунальників стане зима. Саме у холодну пору під час експлуатації фондів військових містечок можуть проявитися недоліки підготовчого періоду. Зрозуміло, що в більшості випадків застаріла інфраструктура таких містечок завдаватиме клопоту, хоч як готуйся до морозів і снігів.

Так, фахівцям Східного територіального квартиро-експлуатаційного управління до зимової експлуатації слід підготувати 4883 об’єкти. Серед них 250 житлових будинків, 110 котелень, понад 4285 військових споруд, 1291 кілометр інженерних мереж тощо.

Як зазначив начальник відділу експлуатації казармено-житлового фонду та комунальних споруд підполковник Вадим Малашевич, для підготовки згаданої інфраструктури до зимового періоду за загальним фондом передбачено майже 26,9 млн грн, які вже витрачені практично у повному обсязі. Завдяки цьому натепер стан готовності фондів до зимової експлуатації становить 100%.

Примітно, що тут значну увагу приділили енергозбереженню. Зокрема провели утеплення фасадів будівель, перекриття дахів, змонтували сучасні твердопаливні котли та модернізували старі, встановили прилади обліку тепла, замінили вікна на металопластикові тощо.

— Усі згадані заходи дали нам змогу практично наполовину скоротити споживання теплової енергії. Причому в житлових приміщеннях, штабах стало помітно тепліше, — зазначив підполковник Вадим Малашевич.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини