Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником Генерального прокурора – Головним військовим прокурором

11 Вересня 2019
Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником Генерального прокурора – Головним військовим прокурором

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником Генерального прокурора – Головним військовим прокурором. Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

Раніше, 10 вересня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду.

Читайте інтерв’ю АрміїInform:
Віктор Чумак: «У Пентагоні засекречують лише витрати на спецоперації»

Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році – очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Віктор Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань.

З 2012 року працював на посаді Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року – Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Фото: Українська правда

Читайте нас в Telegram
Новини